B2B SPOLUPRÁCE

Staňte se naším partnerem

Jsme přesvědčeni, že obchod musí být založen na oboustranně prospěšné strategii spolupráce. Naší hlavní silou jsou naši partneři – jejich úspěch je jedním ze základních kamenů, které umožňující vzájemný rozvoj. Seznamte se s výhodami spolupráce se společností INNPRO.

Široká nabídka produktů

Nabídka společnosti INNPRO zahrnuje více než 5 000 výrobků z více než desítky produktových kategorií a neustále se rozšiřuje. Naše portfolio zahrnuje značky, které jsou lídry ve svých oborech, i nově se prosazující značky s velkou perspektivou růstu na trhu.

Platforma B2B

Přístup k informacím a efektivní provoz patří ke klíčům k bezproblémové spolupráci. Platforma B2B umožňuje rychlé a efektivní zadávání objednávek i přístup ke všem relevantním informacím.

Atraktivní obchodní podmínky

Nabízíme atraktivní velkoobchodní slevy ve vztahu k aktuálním tržním cenám. Nabídka je neustále aktualizována a ověřována s cílem zachovat marže na prezentovaných produktech.

Platební podmínky

Obchodní úvěr podporuje především růst. Ovlivňuje také efektivitu a rychlost jednání, proto všem partnerům nabízíme odloženou dobu splatnosti podle konkrétního rozsahu spolupráce.

Rychlé zpracování objednávek

Vysoký standart logistiky a skladu zajistí Váš komfort, bezpečí a rychlost vyřízení Vaší objednávky. 98% objednávek je vyřízeno v den jejich podání s odesláním následující pracovní den.

Marketingová podpora

Vedle typických obchodních aktivit nabízíme našim výrobcům a partnerům další marketingové aktivity pro většinu našich značek.

Partnerské vztahy

Nabízíme plnou předprodejní i poprodejní podporu a naši account manažeři neustále zajišťují efektivní komunikaci. Efektivní komunikace je nezbytnou součástí dlouhodobé spolupráce a prospěšných vztahů.

Profesionální přístup

Naši prodejci jsou správci značek se specializací v daném oboru, kteří dbají na atraktivitu nabídky z hlediska cen, potřeb trhu a skladových zásob.

STÁT SE OBCHODNÍM PARTNEREM

Zaregistrujte se na platformě B2B

Zaregistrujte se na platformě B2B a získejte přístup k velkoobchodním nabídkám tisíců produktů známých značek (Dreame, Baseus, Yeelight a mnoho dalších).

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.