Rozsáhlá distribuční nabídka

Seznamte se s našimi značkami z oblasti nových technologií a staňte se naším obchodním partnerem. Více než stovka značek, více než desítka produktových kategorií a tisíce výrobků – neustále rozšiřujeme naši nabídku a poskytujeme našim velkoobchodním zákazníkům atraktivní podmínky spolupráce.

Naší základní zásadou je nejvyšší kvalita spolupráce – v každém ohledu. Neustále investujeme do našich zdrojů na všech úrovních – logistiky, zaměstnanců, marketingu, servisu, skladu a dalších. To nám umožňuje zajistit vysoké povědomí o značce
a zapojení zákazníků.

Náš individuální přístup nám umožňuje plně využít potenciál každé značky.

Kategorie výrobků

Spotřebiče z kategorie malých domácích spotřebičů najdou uplatnění v každé domácnosti. Akumulátorové vysavače a úklidové roboty vám pomohou udržovat pořádek, zatímco mixéry, rychlovarné konvice a fritézy se vám budou hodit v kuchyni. Nabízíme také čističky a zvlhčovače vzduchu a ventilátory a topení

GSM příslušenství dostupné ve velkoobchodě INNPRO může rozšířit možnosti zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety, a chránit je před poškozením. V prodeji jsou například tvrzená skla, pouzdra, powerbanky, kabely, nabíječky, adaptéry, selfie tyče, vysílače do auta a držáky.

K dispozici je také IT příslušenství, které uživatelům usnadňuje práci s počítačem a zvyšuje její funkčnost. Produkty, jako jsou dokovací stanice, adaptéry, rozbočovače, webové kamery, napájecí lišty, myši, klávesnice, přenosné monitory, diskové kryty nebo kolébky, jsou vhodné pro každou domácnost i kancelář.

Kategorie Foto / Video zahrnuje zařízení a příslušenství, které vám umožní vytvářet vysoce kvalitní fotografie a videa. Nabídka zahrnuje například sportovní kamery, gimbaly
a stabilizátory, bezstínové stany, stativy, držáky a paměťové karty. Prodáváme také fotobatohy a videorekordéry.

Zařízení v kategorii Gaming jsou užitečná pro všechny herní nadšence. Patří mezi ně například myši, klávesnice, podložky, volanty, chladicí podložky a sluchátka. Nabízíme také produkty potřebné k sestavení počítače – včetně skříní, chladičů a napájecích zdrojů. K prodeji jsou také herní židle.

Výrobky v kategorii Lifestyle & Outdoor nacházejí mnohostranné využití
v každodenním životě. Ať už doma,
v práci nebo na cestách, jistě vám přijdou vhod. Náš velkoobchodní sortiment zahrnuje například příslušenství pro jízdní kola a automobily, svítilny, chytré hodinky, elektrárny a fotovoltaické panely.

Nářadí dostupné v INNPRO je ideální pro renovační práce nebo drobné opravy. Hodí se také na stavbách. Patří mezi ně například klíče, kladiva, metry, pily, měřiče vzdálenosti, šroubováky, vrtačky, kleště a nýtovačky. Distribuujeme také agregáty a sady nářadí.

S našimi velkoobchodními produkty Smart Home si může každý vytvořit vlastní chytrou domácnost a automatizovat provoz vybraných spotřebičů. Nabízíme například osvětlovací zařízení, zařízení pro domácí mazlíčky, zásuvky a vypínače. Nabízíme také IP kamery, senzory a zabezpečovací systémy.

Prodáváme také širokou škálu zařízení, která každému pomohou lépe pečovat
o své zdraví a vzhled. Nabízíme například výrobky pro ústní hygienu, včetně sonických zubních kartáčků
a irigátorů. Distribuujeme také holicí strojky, zastřihovače, depilátory, vysoušeče vlasů, kulmy, narovnávače
a masážní přístroje.

Kategorie Audio zahrnuje mimo jiné sluchátka a reproduktory. Díky vysoké kvalitě zvuku mohou naše výrobky splnit očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Nabídka zahrnuje také mikrofony, které se osvědčí při nahrávání podcastů nebo rozhovorů. Zabýváme se také distribucí audiokabelů.

Produkty, které nabízíme v kategorii Office, jsou vhodné pro každou firmu – zefektivňují práci a usnadňují každodenní úkoly. Prodáváme například vázací stroje, tiskárny štítků, skenery čárových kódů a laminátory. Nabízíme také skartovačky, které usnadňují skartaci nepotřebných dokumentů.

Rozdáváme také drony, aby se každý mohl podívat na svět z ptačí perspektivy a zachytit důležité okamžiky z neobvyklé perspektivy. Drony, které jsou k dispozici k prodeji, zahrnují rekreační, poloprofesionální, profesionální a průmyslové drony. Nabízíme také závodní drony, náhradní díly a příslušenství.

STÁT SE OBCHODNÍM PARTNEREM

Zaregistrujte se na platformě B2B

Zaregistrujte se na platformě B2B a získejte přístup k velkoobchodním nabídkám tisíců produktů známých značek (DJI, EcoFlow, Dreame, Baseus, Insta360, Yeelight a mnoho dalších).

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.