Career in INNPRO

koláž fotografií INNPRO, showroomu DJI a portrétu ženy

Kariéra

Udělejte první krok a přihlaste se ještě dnes!

Proč pracovat pro INNPRO?

Rosteme společně

Jsme rychle rostoucí společností. Neustále u nás vznikají nové týmy a rozšiřují se ty stávající. To přináší stále nové příležitosti pro nové zaměstnance, pro ty stávající to přináší různé možnosti kariérního postupu.

Je nás stále více

Na konci roku 2023 bylo na všech pobočkách v Polsku a zahraničí více než 350 zaměstnanců. V roce 2024 jsme překročili hranici 400 zaměstnanců a stále se rozrůstáme.

Pro každou fázi vaší kariéry

Hledáme ambiciózní a odhodlané lidi bez ohledu na to, zda teprve začínají pracovat, nebo již mají něco za sebou. Zkušenosti a různé kompetence jsou sice vítány, ale víme, že často přicházejí až časem. Bez ohledu na to, v jaké fázi své kariéry se nacházíte, u nás získáte potřebnou podporu a perspektivu růstu.

Flexibilní
úvazky

Společenské
událost

Zaměstnanecké
slevy

Vybavené
pracoviště

Zkontrolujte aktuální volná pracovní místa

Přečtěte si naše příběhy

Aneta Majdzińska,
Aneta Majdzińska,Senior accounting and finance specialist
Read More
Od ukončení střední školy jsem svou profesní dráhu spojila s účetnictvím. Pracovala jsem na několika místech, až jsem v březnu 2022 skončila v INNPRO. Začínala jsem s jednoduchými úkoly a postupně jsem přecházela k větší a větší odpovědnosti. Po necelých devíti měsících jsem poprvé povýšila, po roce a půl bylo mé nasazení opět oceněno a stala jsem se Seniorní účetní a finanční specialistkou. Nyní dohlížím na práci tří účetních oddělení a s tím, jak se společnost neustále rozrůstá, se setkávám s novými

výzvami, které mi umožňují neustále se rozvíjet a získávat cenné zkušenosti v oblasti, ve které jsem vždy chtěla pracovat.
Kamil Mohn,
Kamil Mohn,Warehouse Manager Assistant
Read More
Ve skladu v Gliwicích pracuji od září 2021. Rychlý růst společnosti mě utvrdil v přesvědčení, že právě tady je třeba roztáhnout křídla. Zastávám názor, že čím více ze sebe dáte, tím více dostanete.Zpočátku jsem měl na starosti zásobování naší pobočky provozními materiály pro zpracování zakázek. Nyní zastávám pozici asistenta vedoucího skladu a řídím vlastní tým. Společnost mi poskytuje příležitosti k rozvoji a podporuje mě v tom, abych se realizoval i mimo práci. To mě

utvrzuje v přesvědčení, že jsem se rozhodl správně, když jsem si vybral společnost INNPRO.
Sabina Kufka,
Sabina Kufka,Order fulfilment specialist
Read More
Ve společnosti INNPRO pracuji více jak 3 roky. Mé dobrodružství začalo na pozici pracovníka zpracování

objednávek. Když jsem pro společnost začala pracovat, neměla jsem s podobnou pozicí žádné zkušenosti, ale díky školícím materiálům, skvělým lidem a možnostem rozvoje, které mi společnost poskytla, se mi podařilo získat cenné pracovní zkušenosti a postoupit na další úroveň své kariéry. Společnost mi dává příležitost podělit se o své nápady a zavádět zlepšení, která umožní oddělení pracovat efektivněji.
Artur Ratajczak,
Artur Ratajczak,Warehouse specialist
Read More
V dubnu 2022 jsem začal pracovat ve společnosti INNPRO jako skladník. Od samého začátku jsem projevoval odhodlání učit se novým úkolům. O několik měsíců později jsem byl díky svému odhodlání a samostatnosti povýšen na pozici mladšího skladníka. V následujících měsících jsem absolvoval školení, na kterých jsem se seznámil s oddělením maloobchodní expedice, oddělením objednávání palet a skladovou logistikou.

V současné době pracuji jako skladník. Díky práci ve společnosti INNPRO jsem získala schopnost řídit tým a činit správná rozhodnutí.
Julia Wójtowicz,
Julia Wójtowicz,Product Manager
Read More
Ve společnosti INNPRO pracuji od listopadu 2021. Začala jsem pracovat na pozici asistentky produktového manažera, protože jsem neměla žádné předchozí zkušenosti na obdobné pozici. Díky svému nasazení a možnostem rozvoje jsem velmi rychle povýšila na pozici Junior Product Manager a v současné době pracuji na pozici produktového manažera.

Práce ve společnosti INNPRO mi umožňuje neustále rozvíjet své prodejní dovednosti a rozšiřovat si obzory prostřednictvím cest na veletrhy a setkání s výrobci, kterých se účastním.
Magdalena Bennek,
Magdalena Bennek,Team Leader, Brand Manager
Read More
Online marketingu se věnuji více než 8 let. Do společnosti INNPRO jsem nastoupila v únoru 2022 a několik měsíců jsem působila na pozici specialistky marketingové komunikace a zástupce TL. Intenzivně jsem se věnovala značkám a fungování společnosti. Úspěšně jsem byla povýšena na pozici brand manažera a začal jsem vést tým lidí. Můj tým se neustále rozrůstá a dohlížím na marketingové aktivity více než 30 značek.

Práce ve společnosti INNPRO mi dává příležitost rozvíjet se a získávat zkušenosti v různých oblastech marketingu, realizovat zajímavé projekty a kampaně.
Wojciech Kłaput,
Wojciech Kłaput, Senior Product Manager, Team Leader
Read More
Co si pamatuji, obchod se věnuji neustále. Už v mládí jsem pomáhal vést rodinný podnik. Není tedy divu, že se tímto směrem ubírá i moje profesní kariéra. Do společnosti INNPRO jsem nastoupil v roce 2021 a v současné době jsem jedním z vedoucích týmu obchodního oddělení. Důvodem změny zaměstnavatele byla stagnace a nedostatek výzev ve velké e-commerce společnosti, kde jsem pracoval 8 let. Práce si mě našla v podstatě sama a více jak dva roky působím právě ve firmě INNPRO.

To, co mě v práci nejvíce baví je neustálý vývoj, výzvy a nesmírně zajímavý kontakt s čínskými výrobci.
Magdalena Kaczmarczyk,
Magdalena Kaczmarczyk,Team Leader
Read More
Ve společnosti INNPRO pracuji od roku 2020. Dříve jsem působila ve Vratislavi na manažerské pozici, ale rozhodla jsem se vrátit do svého rodného města. Práce v INNPRO pro mne znamenala restart, začít budovat svou kariéru od nuly na juniorské pozici. Příležitost rychlého růstu a viditelný potenciál mě však povzbudily, abych to zkusila. Společnost INNPRO je především o mladých, dynamických lidech s nápady a chutí vše realizovat.

Rychlé přizpůsobení se situaci na trhu by v mnoha společnostech nebylo možné. Zde se nikdo nebojí dělat obtížná rozhodnutí. Sám také vím, že mám vliv na rozvoj společnosti, a to je pro mě důležité.
Anna Dziwok,
Anna Dziwok,Senior Product Manager
Read More
Když jsem ještě na vysoké škole nastoupila do práce na pozici asistentky v obchodním oddělení, nenapadlo mě, že za 2,5 roku budu na této pozici dělat nábor a hledat lidi do svého týmu, který mám v současné době na starosti jako seniorní produktová manažerka jedné z důležitých značek ve společnosti. Svým nasazením, svědomitostí a iniciativou jsem dokázala, že i přes svůj mladý věk jsem schopna samostatného rozhodování.

Obchod nespočívá v tom, že si všimnete chyby, ale v tom, že si včas všimnete jejích důsledků. Proto se snažím problémy ve svém týmu pochopit, ne je jen řešit.
Natalia Niewiadomska,
Natalia Niewiadomska,Translator
Read More
V polovině roku 2020 jsem hledala práci, kterou bych mohl skloubit se studiem. Předtím jsem pracoval na dohodu v různých odvětvích. Svou kariéru jsem zahájila ve společnosti INNPRO jako asistentka, kde jsem se učila o marketingových činnostech a celkově o strukturách společnosti. Rozvíjela jsem své dovednosti v oblasti přípravy materiálů pro tisk, tvorby grafiky a obsahu. Postupem času se moje cesta jasněji zformovala směrem k obsahovému marketingu a překladům.

Ve společnosti INNPRO si cením neustálého rozvoje v přátelské a přirozené atmosféře a největší uspokojení mi přinášejí nové příležitosti.
Previous
Next

How does the recruitment process work?

číslo jedna a ikona dokumentu

We strive to make the recruitment process transparent. We analyze each application and if your competencies meet the requirements of the position you are applying for – we call to arrange an interview.

číslo dvě a ikona mluvících lidí

The purpose of the recruitment meeting is to get to know you and your experience. The interview is usually conducted by two people from the department to which you are applying – they will tell you about the daily life of the company and our typical tasks. We have time to answer all your questions.

číslo tři a ikona dokumentu

During the interview, we sometimes check the competencies important for the position, which may involve a short assignment or an interview in English. After each interview, we contact you, informing you of the outcome of the recruitment.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.