OMNICHANNEL MARKETING

Čím se společnost INNPRO odlišuje

Jsme distributorem s přidanou hodnotou nové generace a komplexní marketingová péče o značky v našem portfoliu představuje jeden z klíčových prvků naší strategie. Sledujeme trendy a neustále hledáme nová řešení, jak ještě efektivněji propagovat značky, se kterými spolupracujeme. Specializujeme se na digitální marketing a také na outdoorové kampaně.

S prováděním marketingových aktivit máme dlouholeté zkušenosti. Zaměřujeme se na interní i externí marketing s klíčovými obchodními partnery. Všechny prováděné aktivity průběžně monitorujeme a pružně je přizpůsobujeme potřebám značky.

V marketingu se zaměřujeme na budování širokého, ale konzistentního uživatelského prostředí bez ohledu na to, kde interakce probíhá. Věříme v potenciál nabízených značek a marketingové nástroje považujeme za klíč k zajištění jejich úspěchu na trhu.

Klíčoví názoroví vůdci (KOL)

Obsahový marketing

Obsah na sociálních sítích

Mediální publikace

Venkovní

Marketing značky

Marketing využívající influencerů

Naše široká základna kontaktů nám umožňuje efektivně vybírat influencery, kteří přirozeně zapadají do filozofie značky. Spolupracujeme jak přímo s influencery, tak s agenturami pro influencer marketing, což nám umožňuje realizovat nejrůznější projekty – od komplexních kampaní až po ambasadorské programy.

PR a média

Neustále spolupracujeme s hlavními technologickými portály v Polsku a poskytujeme jim nejnovější informace o produktech a značkách. Prostřednictvím aktivit v oblasti vztahů s veřejností oslovujeme co nejširší publikum. Nástroje pro PR nám umožňují budovat pozitivní image značky a zvyšovat povědomí o ní. Kromě zveřejňování obsahu online také při řadě aktivit využíváme tradičními média, jako jsou tištěné publikace, a publikujeme obsah v odborných a místních časopisech.

Digitální reklamní kampaně

Placené reklamy v sítích Meta Ads a Google Ads nám umožňují oslovit konkrétní cílové skupiny, které se zajímají o určitou kategorii výrobků. Díky tomu, že máme kompletní přístup k výsledkům kampaní v reálném čase, můžeme je flexibilně upravovat tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Obrázek, text, video – používáme více reklamních formátů, abychom oslovili různá publika.

Sociální sítě

Marketing na sociálních sítích je jednou z klíčových aktivit, které provádíme pro značky, o které pečujeme. Správa stránek a profilů na platformách, jako jsou Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn a Pinterest, nám umožňuje přímý kontakt s publikem a efektivní poprodejní podporu.

Spolupráce s obchodními partnery

Úzká spolupráce s klíčovými obchodními partnery přináší přímé prodejní efekty a větší viditelnost nabízených produktů. Propagujeme špičkové výrobky, organizujeme jejich uvádění na trh a propagační akce a staráme se o dobrou image našich značek v obchodních řetězcích. Realizací mediálních plánů vyvažujeme obchodní i marketingové potřeby.

Obsahový marketing

Webové stránky – od návrhu po správu

Navrhujeme a realizujeme weby, které kombinují obchodní cíle s potřebami publika. Díky použití špičkových řešení jsou naše weby responzivní, rychlé a vizuálně atraktivní. Standardně používáme analytické webové nástroje, abychom mohli ještě efektivněji reagovat na potřeby uživatelů. Vstupní stránka nebo internetový obchod – vybereme optimální řešení pro konkrétní značku.

Obsah a SEO

Spojujeme trendy a tradici. Pro efektivní oslovení publika je pro nás důležitá tvorba vizuálního i textového obsahu. Při tvorbě obsahu dbáme nejen na jeho přijetí čtenářem, ale zohledňujeme také SEO/SEM optimalizaci.

Mailing – vždy aktuální

Budujeme vlastní základny příjemců, abychom byli v přímém kontaktu se zákazníky, kteří se zajímají o konkrétní značku. Informujeme o uvedení produktů na trh, propagačních akcích a událostech značky.

Využíváme také mailingové agentury, abychom oslovili široké publikum.

POS a OOH kampaň

Venkovní reklama

Billboardy, plakáty nebo reklamy na LCD obrazovkách jsou stále důležitými kanály pro oslovení koncového zákazníka. Zvýšení povědomí o značce, upevnění image v paměti publika, zvýšení zájmu o kategorii výrobků – to jsou jen některé z cílů, kterých můžeme díky kampani ve veřejném prostoru dosáhnout. Venkovní reklamu realizujeme ve velkých polských městech, často ji kombinujeme s dalšími aktivitami (např. akce, otevření kamenných prodejen).

Akce a veletrhy

Aktivity, jako jsou veletrhy, tematické akce a speciální akce (např. v kamenných obchodech), poskytují příležitost k přímé interakci s produktem a k oslovení zainteresovaného zákazníka. Organizujeme je komplexně, spolupracujeme s řadou partnerských společností a naše několikaleté zkušenosti v oboru nám umožňují jednat efektivně.

POS

Prodej v kamenných prodejnách podporujeme budováním konzistentního zákaznického prostředí. Materiály na podporu prodeje bereme jako další příležitost k efektivnímu kontaktu se zákazníkem. Bez ohledu na typ POS se vždy zaměřujeme na kvalitu zpracování a použitelnost.

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce się z tobą skontaktujemy.